Agenda

februari

Woensdag 22
Hockey Dad + Orange Maplewood
In samenwerking met EKKO.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 7,-
Donderdag 23
Bloodclaat one year anniversary
jungle / raggacore / raggatek
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 24
Mondays #2 Audacity + Firestone + Pizza Knife
punk / punkrock
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 8,-
Vrijdag 24
Vitamine ACU disco - Mondays takeover
The healthiest disco in town!
Aanvang 23:30 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 25
The Lick
underground dance / queer hiphop / electro / techhouse
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 26
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Prijs: gratis
Zondag 26
GRAM (DE) + PARANOID STATE
hardcore punk
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 3,-
Dinsdag 28
International Open Stage: Black History Month
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis

maart

Donderdag 2
Swing A Ling
African oldies/nu-African
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 3
Pinegrove + Lomelda (SOLD OUT)
In samenwerking met EKKO.
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 8,-
Vrijdag 3
Vitamine ACU disco
eclectic
Aanvang 23:30 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 4
Shock Hazard
new beat/electro/industrial/ebm
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 5
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 5
Antifa café: Verkiezingen
Antifa café in samenwerking met Book-Café ‘The Barricade’
Aanvang 15:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 7
Flying Carpet jam session #131
all possible genres
Prijs: gratis
Donderdag 9
A Dub Ting presents Bagjuice, Stontjie Crew & more
dub/roots/reggae
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 10
Vitamine ACU disco
eclectic
Aanvang 23:30 uur • Prijs: gratis
Zondag 12
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Prijs: gratis
Zondag 12
Spelletjesavond / Gamenight
Tijd om nog een spelletje te spelen!
Aanvang 19:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 12
Filmhuis Pasthéi!
movie
Aanvang 20:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 14
Int'l Open Stage: You say you want a Revolution?
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Donderdag 16
Enter The Voodoo
acid/techno/trance/tekno
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 17
Vitamine ACU disco
eclectic
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 18
Unheard Sounds III: Invites Bassed
dubstep/grime/UK garage
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 5,-
Zondag 19
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Prijs: gratis
Donderdag 23
Iguana Death Cult + Creepy Karpis
In samenwerking met EKKO.
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 7,50
Vrijdag 24
Danilo Vignola and Giò Didonna (IT) – Ukulele Revolver European Tour
flamenco/experimental ethno
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 24
Vitamine ACU disco
eclectic
Aanvang 23:30 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 25
Out of Sight
60’s / ska / garage / northern soul
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 26
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis