Agenda

november

Dinsdag 13
International Open Stage: Soul
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Woensdag 14
Magik Trick + Electric Memories
Hardrock | Blues | Punk | Grunge
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 5,-
Donderdag 15
AFU 'Housewarming'
All genres
Aanvang 22:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 16
Donny Benét (SOLD OUT) | EKKO in ACU
Italo synth | 80's pop
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 9,-
Vrijdag 16
Vitamine ACU disco // Serious Boaters, Dermann & Tim Duncan
Disco | Techno | Hip-hop | Deephouse and more
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 17
Beleef 't wéér mee met Bone & Gee (alweer 25 jaar gelee)!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 18
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 18
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 20
Tapschrift
poetry | songs and more
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Woensdag 21
How Was It For You + Equivocal
Hip hop | Funk | Rock
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 5,-
Donderdag 22
Ghost of You (CZ)
Ambient rock
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 6,-
Donderdag 22
Broccoli Disco #3 - Fruity Forest
Jungle | Deep | World
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 23
Windstil EP Release + Cordon Rouge
Genre | Genre | Genre
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 23
Vitamine ACU disco // Camille Verhelst & Lucas Tromer
Electronic | House | Techno | Electro
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 24
ETV // The Black Hole: Laertes
techno | dark | drone | space
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 25
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 25
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 27
International Open Stage: Gratitude
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Woensdag 28
Ploegendienst + Richie Dagger | EKKO in ACU
hardcore punk | psychedelic punk
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 9,-
Donderdag 29
SAP (Synth and Pencil)
Art and music evening
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 30
Atomic Vulture (BE) & Massa (NL)
Spacerock | Fuzzrock | Stoner
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 6,-
Vrijdag 30
Vitamine ACU disco // BX & Bazar
Alternative | Indie
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-

december

Zaterdag 1
Cruise Control
Alternative queer party
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 2
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 2
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 4
Flying Carpet jam session #148 met TBA
all genres possible
Aanvang 21:15 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 7
Wasted Brains, Two and a Half Girl + Towtruck
Melodic hardcore | Hardrock | Metalcore | Garage punk
Aanvang 20:30 uur • Prijs: 6,-
Vrijdag 7
Vitamine ACU disco
The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 8
KAKO DA NE. tropical bass explosion: Oscilador BASS
Electropical | Dub | Reggae
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 9
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 9
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 11
International Open Stage: Characters
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Donderdag 13
Mass Productions
Drum & bass / Jungle / Footwork / Rave / Crossbreed
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 14
Skapiche?!
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 14
Vitamine ACU disco
The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 15
The Lick
Electro | Underground dance | Queer hiphop
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 5,-
Zondag 16
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 16
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 18
Tapschrift
Poetry | Songs and more
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Woensdag 19
Brakke Grond presents: It It Anita
In samenwerking met EKKO
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 9,-
Vrijdag 21
FOSS EP Release + Alec Todd
Indie synth pop | Mid-fi pop
Aanvang 20:45 uur • Prijs: 5,-
Vrijdag 21
Vitamine ACU disco
The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 22
Manifest
New wave | Synth | Minimal
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 23
Book-Cafè the Barricade + Barriccoons Kitchen
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 16:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 23
​Filmhuis Pasthéi!
Movie
Aanvang 20:30 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 28
Vitamine ACU disco
The healthiest alternative disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 2,-
Zaterdag 29
OnderSTROOM - on stage: Fangs on Fur /This Ain't No Disco
Postpunk | Gothrock | X-wave
Aanvang 21:30 uur • Prijs: 6,-