Agenda

september

Dinsdag 27
International Open Stage Hosted by Francis
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Donderdag 29
Cult of the Amen presents: PSYCHONAUT
Progressive / Psytrance / Forest / Dark Psy / Hi-Tech
Aanvang 22:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 30
Jorn ten Ham + Mantra
psychedelische blues / folk
Aanvang 20:45 uur • Prijs: 4,-
Vrijdag 30
Vitamine ACU disco
The healthiest disco in town!
Aanvang 23:30 uur • Prijs: gratis

oktober

Zaterdag 1
Cruise Control
queer punk-o-rama
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 2
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 2
Antifa Café
Antifa Utrecht invites you to an afternoon of talks/workshops/discudsions and a Pasthei movie
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 2
Filmhuis Pasthéi!
​​​Bijna elke zondagavond wordt er een film vertoond in het ACU.
Aanvang 20:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 4
Flying Carpet-jamsessie
​Every first and third Tuesday of the month.
Aanvang 21:15 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 7
State of the Pigs (BE) + Hersencellen (BE)
A Belgian invasion in Utrecht!
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 7
Vitamine ACU disco
The healthiest disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 8
Alcuna Wilds & The Girl Who Cried Wolf (BE)
Ambient trip-hop uit Den Haag en Utrecht. De band presenteert tijdens deze sfeervolle avond haar nieuwe E.P.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 5,-
Zaterdag 8
Kako Da Ne. Tropical bass explosion
Saving the world from bad music by playing the good.
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 3,-
Zondag 9
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 9
Spelletjesavond / Gamenight
Tijd om nog een spelletje te spelen!
Aanvang 19:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 9
Filmhuis Pasthéi!
​​​Bijna elke zondagavond wordt er een film vertoond in het ACU.
Aanvang 20:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 11
International Open Stage with Missy
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Donderdag 13
Mass Productions w/ Kolt, Mr Multiplex, Red Lebanon, Dirty Wakka
Drum & Bass / Jungle / Footwork / Rave / Crossbreed
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 14
Uncloud Festival #2 (day 1)
Uncloud festival focuses on the psychedelic through crossing the boundaries of genres. expect bands, live-acts, dj's.
Aanvang 19:00 uur • Prijs: 6,-
Zaterdag 15
Uncloud Festival #2 (day 2)
Uncloud festival focuses on the psychedelic through crossing the boundaries of genres. expect bands, live-acts, dj's.
Aanvang 19:00 uur • Prijs: 6,-
Zondag 16
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 16
Yak + TV Wonder
In samenwerking met EKKO
Aanvang 20:00 uur • Prijs: 9,-
Dinsdag 18
Flying Carpet-jamsessie
​Every first and third Tuesday of the month.
Aanvang 21:15 uur • Prijs: gratis
Donderdag 20
Eerie Wanda + Baby Galaxy
In samenwerking met EKKO.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: 7,-
Vrijdag 21
Benefietavond 'The Barricade'
The Barricade is a newly launched anarchist lending library in the ACU.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 21
Vitamine ACU disco
The healthiest disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 22
The Lick: Dark interval
For Queers, straights and other flavours
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 5,-
Zondag 23
Book-Café ‘The Barricade’
Every Sunday we turn ACU into a library!
Aanvang 14:00 uur • Prijs: gratis
Zondag 23
Filmhuis Pasthéi!
​​​Bijna elke zondagavond wordt er een film vertoond in het ACU.
Aanvang 20:00 uur • Prijs: gratis
Dinsdag 25
International Open Stage: Seamen themed
Bring your words (or non-words) in any language, from any time period.
Aanvang 21:00 uur • Prijs: gratis
Vrijdag 28
Vitamine ACU disco
The healthiest disco in town!
Aanvang 23:00 uur • Prijs: gratis
Zaterdag 29
The Abyss
Logical Disorder, Mill Burray and NOUR
Aanvang 19:00 uur • Prijs: 4,-
Zaterdag 29
030303 meets Humanoids!
030303, Humanoids and more
Aanvang 23:00 uur • Prijs: 4,-